Kwiat doniczkowy Anturium

Dostawa 20zł już w 2 godziny!

Opis wersji produktu

Kwiat w doniczce Anturium to uniwersalny produkt. Dobrze sprawdzi się na przeróżne okazje. Anturium w doniczce sprawdzi się w biurze, jak i miejscach publicznych. Trwały kwiat z delikatnym zdobieniem będzie wspaniałym elementem każdego wnętrza.

Kwiat doniczkowy z przybraniem.

Kolor kwiatów może się różnić w zależności od dostępności.

Termin dostawy produktu

Kwiaty mogą być doręczone jeszcze tego samego dnia, najwcześniej w ciągu 2 godzin, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone od poniedziałku do piątku do godziny 15:00. Kwiaty mogą być doręczone w sobotę i niedzielę, jeżeli zamówienie zostanie złożone do soboty do godziny 15:00 i opłacone.

Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki doręczenie kwiatów odbywa się w godzinach od 8:00 do 22:00 bez możliwości wyboru godziny dostawy. Godzina stanowi orientacyjną porę doręczenia przesyłki.

Rabat

Telekwiaciarnia Tarnów - RABAT do 10% NA ZAWSZE. Rabat 10% można otrzymać na zawsze i na wszystkie produkty w kwiaciarni Tarnów. Aby otrzymać rabat, należy: - zarejestrować się / zalogować się na stronie kwiaciarni przed złożeniem zamówienia - następnie należy złożyć i opłacić zamówienie. Za każde wydane 100 zł na kwiaty otrzymasz 1% rabatu.